Monika Mašanauskaitė

Pianistė savo klausytojus žavi neišsenkančia energija, ugningu temperamentu ir aukščiausio lygio pianizmu. Monika aktyviai koncertuoja ir dalyvauja meistriškumo pamokose bei festivaliuose visoje Europoje. Ji dalyvavo tokiuose prestižiniuose pianistų kursuose bei festivaliuose kaip Tarptautinė Vasaros Akademija Mozarteum Austrijoje, MusicAlp ir Festival de Piano de Saint-Savin Prancūzijoje, Jaunųjų muzikų festivalyje Armėnijoje bei Klaipėda Piano Masters Lietuvoje.

 

Pianistė yra daugelio tarptautinių konkursų Škotijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Italijoje, Latvijoje bei Lietuvoje laureatė ir Grand Prix laimėtoja. Atlikėja tobulinosi pas žymius pedagogus ir pianistus, tokius kaip Olga Kern, Mikhail Voskresensky, Pascal Devoyon, Michel Beroff, Christopher Elton, Petras Geniušas, Stanislav Pochekin, Steven Osborne, Hortense Cartier-Bresson, ir kitus. Už pasiekimus tarptautiniuose konkursuose Monikai įteikti Lietuvos Respublikos prezidentų Dalios Grybauskaitės ir Valdo Adamkaus padėkos raštai.

 

2014 m. baigė Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją, mokytojos ekspertės Birutės Kumpikienės klasę. Bakalauro studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Zbignevo Ibelhaupto klasėje. Nuo 2015 iki 2016 mokėsi Licėjaus Konservatorijoje, Barselonoje pas prof. Stanislav Pockekin. Monika bakalauro ir magistro laipsnius įgijo Karališkojoje Škotijos Konservatorijoje Fali Pavri, Aaron Shorr ir Norman Beedie klasėse. Šiuo metu pianistė studijuoja Vienos menų universitete, prof. Avedis Kouyoumdjian klasėje.

 

Ji yra ypatingai veikli ir kūrybinga, todėl niekad nenustoja ieškoti naujų kūrybinių įššūkių. Intensyvios studijos ir meistriškumo pamokos įvairiose Europos šalyse, Monikai padėjo pasisemti žinių, pažinti kitas kultūras ir tapti klausytojų dėmesį prikaustančia atlikėja.

 

www.monikapianiste.com